Somogyi Bányász asztalitenisz hírek

Somogyi Bányász asztalitenisz hírek

Tisztelt olvasó! Immár harmadik alkalommal került megrendezésre a Bocz József emlék nap, ami az elmúlt évekhez hasonlóan, kitűnő hangulatban, nagy számú részvétel mellet zajlott! Baumann Rudolf megnyitó beszéde után, ifj. Bocz József emlékezett meg édesapjaról, majd egy perces néma felállással tisztelegtünk egykori edzőnk, Józsi bácsi emléke előtt. Ezt követően Srp Gyula, egyesületünk elnöke köszöntötte az emléknap résztvevőit, és beszélt a vasasi TC egyesület jelen, és az előttünk álló terveiről. Ezúton is köszönjük, hogy meg tisztelt a jelenlétével. Ezek után a teremben „elszabadult a pokol”! Nagyon jó mérkőzéseket, küzdelmeket lehetett látni, miközben a résztvevők fele a szabadban megterített asztalok mellett fogyasztották azt az Isteni finom pörköltet, amit Varju István, játékos társunk főzött, és amit nem győztünk dicsérni! A jó hangulathoz hozzájárult, hogy aki akart, mindenkinek volt lehetősége a játékra, amit ki is használták a résztvevők. Tisztelt olvasó! Ha a vírus helyzet engedi, az idei bajnokságra három csapattal fogunk indulni, két csapat a városban, egy csapat pedig a vidéki bajnokságban. A csapatok egységes szereléssel lettek felruházva, most már csak az indulást várjuk. Az utánpótlás nevelés továbbra is folyik, várjuk az érdeklődőket. Végezetül szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki segített az emléknap sikeres megrendezésében. Név szerint Tegyünk egymásért egyesületnek, Valikának, aki sokat segített a térítésnél, Albrechtné Terikének, a Somogyi bányász nyugdíjas klubnak, Varju Istvánnak, és Palotai Timeának, aki a kenyeret, és az üdítőket adományozta a résztvevőknek. Tisztelt olvasó! A jövőben is tájékoztatjuk önöket egyesületünk, azon belül is az asztalitenisz szakosztály eseményeiről. Végül szeretném meg köszönni mindenkinek, aki részvételével biztosította az emléknap sikeres meg rendezését. Jövőre ismét meg szervezzük, addig is jó játékot, sok sikert, és JÓ SZERENCSÉT! Hajrá bányász!

Comments

comments