Szeptemberi futóhírek

Megjött az ősz, a kellemesebb futóidőben elkezdődtek az igazi rangos versenyek. Szeptember 9-én Budapesten új útvonalon tartották a 33. Budapest Wizzair Félmaratont sok ezer résztvevővel. Tőlünk most kevesebben mentek, de annál eredményesebben szerepeltek: Schneider Pál 1.36. 57-es idővel korosztályában II. lett, az érem mellé ingyenes indulási jogot szerzett a novemberi balatoni félmaratonra. Lánya, Schneider Erika 1.52.30-as ért célba, ezzel korosztályában a középmezőnyben végzett.

Szeptember 22-én volt a 27. Verőce-Barcs határfutás, amin a félmaratoni  21,197 km-es és az 5,8 km-es távon összesen 108 ember ért célba. Schneider Pál itt is II. lett korosztályában  szinte ugyanolyan 1.36.56-os idővel. Gratulálunk!