Hét év után újra a csúcson

Már bevett szokás, hogy szerkesztőségünk csapatot indít a budapesti félmaraton váltó bajnokságon, így volt idén is. Nem is titkoltan a férfi csapattól érmet vártunk, és nem kellett csalódni. Az új,( nem igazán jó) helyszín, és a rettenetes kánikula ellenére a fiúk hozták formájukat, és megnyerték a média kategóriát. Gratulálunk Feitscher Dávidnak, Papp Ferencnek és Schneider Pálnak az 1.33.38-as eredményhez.  2011-ben győzött először az SHV News csapat, akkor Mecseki Zoltán, Feitscher Dávid, Schneider Pál voltak a csapat tagjai. A női csapat először úgy tűnt, ki se tud állni, mert sérülés, betegség miatt a három főből kettő visszamondta a futást. Papp Feri csapatkapitány az utolsó pillanatig intézkedett, így végül Schneider Erika, Csehák Fanni, és Taar Ilona összeállításban elindultunk, és bár gyenge idővel tettük meg a 21 km-t, a média kategóriában mi ezüstérmesek lettünk. Beigazolódott a közmondás, hogy aki mer, az nyer! Vasast képviselte még Malinás László, ő  egyedül futotta végig a félmaratoni távot 2.06. alatt. Neki sem ment könnyen, elmesélte, hogy 5,5 liter vizet ivott meg a verseny alatt!Ez a nap a kitartásról szólt. Mindenkinek gratulálunk a helytálláshoz!