A Pécs-somogyi Polgárőr egyesület hírei

A Pécs-somogyi Polgárőr Egyesület köszönetét fejezi ki Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának, képviselő testületének. Külön kiemelve dr. Őri László alpolgármester Úrnak és településünk képviselőjének, Huba Csaba Úrnak a munkáját és önzetlen segítségét, valamint a Baranya Megyei Polgárőr Egyesületek Szövetségének anyagi támogatását, hogy a szabványnak megfelelő matricák felkerüljenek az ajándékba kapott szolgálati gépjárműre.

Augusztus hónapban 102 óra szolgálatot teljesítettünk, ezenkívül részt vettünk 4 fővel az Orfűn megrendezésre került Megyei Polgárőr Napon, 6 fővel a településünket érintő kerékpárversenyt biztosítottuk, továbbá a Kulturális és Környezetvédelmi Egyesület által rendezett Szent István-kupán és a Tegyünk Egymásért Egyesület augusztus 20-i rendezvényén vettünk részt.

Fogadóórát tartunk 2016. szeptember 8-án csütörtökön 16 és 17 óra között a KOBEKO Művelődési Házban és a bányatelepi Kodály Művelődési Házban.

Tisztelettel: Vezetőség

Comments

comments