A Pécs-somogyi Polgárőr Egyesület hírei

2015 júliusában településünkön 112 óra szolgálatot teljesítettünk. A Vasasért Egyesület szervezésében a “Piszkos 12” projekten belül -Dr. Fűtő Mihály előadásában, vezetésével- polgárőreink szakmai alapfokú képzést követően sikeres vizsgát és esküt tettek.

Fogadóóráinkon a lakosság részéről semmilyen panasz, bejelentés nem érkezett. A továbbiakban várjuk a tisztelt lakosság intenzívebb együttműködését, észrevételeit! A bejelentéseket nyomtatvány kitöltésével a megfelelő szervezetnek továbbítjuk.
A  Rücker-aknai halastavat továbbra is őrizzük. Az engedély nélküli horgászás illetve fürdőzés a tulajdonos kérésére rendőrségi feljelentést von maga után! A tó területén jól látható táblák kerültek kihelyezésre, melyek erre fel is hívják a figyelmet.
Az Allianz Hungária Biztosító Zrt. felajánlásával kaptunk 12 db ajtóriasztó éket, a Baranya Megyei Polgárőr Szövetségen keresztül, melyeket egyedülálló, idős embereknek osztottunk ki településünkön.

Következő fogadóóra időpontja: 2015.augusztus 17. /hétfő/ 15.00-17.00
Helyszín: 7691 Pécs-Somogy, Csap u. 2. /volt élelmiszerbolt/

Tisztelettel: Vezetőség

Comments

comments