„Olyan ez az óvoda, mint egy mese-palota, csupa dal, csupa vers, csupa játék.”

„Olyan ez az óvoda, mint egy mese-palota, csupa dal, csupa vers, csupa játék.”

 

Elérkezett az óvodai beíratás ideje. A szülőknek arról kell dönteniük, hogy szemük fényét, a gyermeküket kire bízzák. A nehéz döntést szeretnénk megkönnyíteni azzal, hogy néhány sorban összefoglaljuk, hogy miért érdemes a Keleti Városrészi Óvoda Vasasi Tagóvodájába hozni gyermeküket:

  • Óvodánk jól megközelíthető, hatalmas udvarral, tágas, napfényes csoportszobákkal rendelkezik.
  • Óvó nénik sokoldalúan képzettek- fejlesztő pedagógus, beszédfejlesztő és kommunikációs szakember, gyermektorna vezető, szaktanácsadó- sok éves tapasztalattal és széles körű ismeretekkel rendelkeznek. A gyermekek érdekeit, egyéni szükségleteit tartják szem előtt.
  • Kis létszámú, homogén életszervezésű csoportokkal rendelkezünk.
  • A befogadás nálunk fokozatos, szorongás mentes- a gyermek habitusától, személyiségétől függ.
  • Pedagógiai Programunk a játék és a mese elsődlegességén alapul.
  • Fogadni tudjuk a speciális igényű gyermekeket is. 2,5 éves kortól várjuk a gyermekeket az óvodánkba.

Felkeltettük érdeklődését? Szívesen megtekintené az óvodánkat? Szeretettel várunk minden kicsit és nagyot április 15-16.-án nyílt napunkon, ahol betekintést nyerhet mindennapjainkba.

 

Az óvodai beíratás időpontja: 2015. április 27-28. Kérjük Önöket, hogy hozzák magukkal a gyermek születési anyakönyvi kivonatát, TAJ kártyáját. A beiratkozáshoz szükség van a gyermek lakcímének igazolására, valamint a szülő személyi azonosítót és lakcímet igazoló hatósági igazolványára.

 

 

Keleti Városrészi Óvoda Vasasi Óvodájának nevelőtestülete

Comments

comments