Bemutatkozás és adománygyűjtés a Széchenyi téren

December 16-án éltünk a lehetőséggel, hogy egyesületünkkel bemutatkozzunk a Széchenyi tér Civil sétányán felállított karácsonyi pavilonok egyikében.  Az érdeklődőknek kétoldalas szórólapot osztottunk, melyből megismerhették az egyesületünkben zajló munkát, rendszeres programjainkat, közeli és távoli céljainkat. Saját készítésű apró ajándékokkal leptük meg és zsíroskenyérrel, teával kínáltuk az arra járókat. Egyesületünk és segítőink egy kis lelkes és kreatív csapata (Hotzné Zsuzsi, Bartókné Anita és gyermekei Klaudia, Evelin és Dorina, Maricsné Edit, Zsalakó Anci néni), karácsonyi ajándékokat készített (gyertyákat, ajándéktasakokat, ajtó-, ablak- és karácsonyfadíszeket), melyekért adományokat fogadtunk el. Az adományként befolyt összeget egyesületünk 2013. évi programjaira fordítjuk.

Kocsisné Nagy Margit

Tegyünk Egymásért Egyesület

Comments

comments